| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám všechny děti chytré.
Nejstarší dcera se ve 4 letech sama v nemocnici naučila číst a četla rovnou noviny s porozuměním. Je nadaná na jazyky.
U prostřední jsem nevěděla, jak na tom je, je absolutně nesoutěživá a neprosazuje se. Ve škole z ní začali dělat totálního blbce. Šla do PPP, kde jí diagnostikovali ADD (to jsem věděla i sama, ale ve škole tvrdili, že to je její flegmatická povaha a pod., proto jsem chtěla ten papír). Závěr byl že je v horní škále inteligence, vysoce nadprůměrně inteligentní, ale při únavě, která na ni dopadá o dost dřív než je běžné, prudký pokles výkonu. Špatně motivovatelná. No, a pak jsem zjistila, že ji učitel bije, když neví, kde čtou nebo který příklad počítají. To se dělo od první třídy. ~4~ Přešla jinam, prospěch mírně poklesl, ale je to i tím, že byla 3 týdny nemocná a v této nové škole jsou dost popředu. Už i začíná mít zájem v něčem vyniknout.
Nejmladší nebyla testována, ale vím, že je taktéž nadprůměrně inteligentní, mám s čím srovnávat.
Výše IQ nikomu štěstí nepřinesla, neviděla bych jako pohromu, kdyby neměli hlavu na studia.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.