| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem proto,aby to zůstalo,tak,jak to je teď. Pokud se někdo cítí býti druhým pohlavím,než fakticky je,tak prosím,ale se vším všudy.
Není normální,aby chlap měl ženské reprodukční orgány. Pokud se cítí chlapem,tak prosím,ale se vším všudy. Akorát holt nebude mít vlastní spermie. Přiznám se,že se mi lehce zvedá žaludek při pohledu na těhotné muže. To mi přijde opravdu nechutné. Chápu,že teď je in hlásit se k LGBT komunitě nebo jinému podobnému trendu,ale mě oprvdu přijde lehce zvláštní,kde se najednou všechny ty "podivnosti" berou,když všichni máme v kalhotách buď penis nebo vagínu.
Už jsem dost stará,ale žádný další funkční model jsem zatím neviděla. Rozhodně nejsem fanda zavádění třetích,čtvrtých a jiných pohlaví a zavádění trendu rodící muž,vychávávání dětí neutrálně bezpohlavně atd.

Z pohledu lidstva jsou všechny tyhle věci úchylky a slepá větev. K přirozenému narození dítěte jsou pořád potřeba muž a žena. Nic lepšího nikdo nevymyslel a myslím,že zase ve všem by člověk té přírodě do toho fušovat neměl. Ten model muž žena dítě funguje a není potřeba ho za každou cenu nahrazovat nějakou uměle vytvářenou komunitou.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.