| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Peppo, třeba rodiče dítě do školy doprovází, ale domů chodí samo (já to tak v 1. a 2.třídě delala)."
V příspěvku se o tom nic nepíše, takže se můžeme jen dohadovat.

"Tobě to může připadat na hlavu, mně to může připadat na hlavu, ale jak už tu zaznělo, dost rodicu dělá dusno z různých důvodů, třeba i že si dítě v družine uspinilo kalhoty."

Nevidím souvislost s předáváním peněz. Předpokládám, že mají nějaký dohodnutý postup, který v případě předávání peněz praktikují. Otázka je, jak to bylo v průběhu celého roku a jestli se podepisoval i extra papírek v případě vrácení např. 10 Kč.

"Zajímalo by mě,kolik matek,kterým se to zdá zbytecne, by v případě nedonesení 300,- Kc a tvrzení dítěte, že nic nedostalo, nad tím mávlo rukou, případně byly ochotne připustit, že dítě zapomnělo, ztratilo (a bojí se), bylo okradeno (a bojí se), utratilo (a bojí se). Nebo by se automaticky vrhly za učitelkou, že to neodevzdala ona, protože jejich dítě NIKDY nelže a je spolehlive?"

V případě nedonesení bych řešila nejdřív s dítětem, pak případně s učitelkou. Každý dítě občas zapomene, ztratí, jestli je okradeno - no to snad ne, ale stát se může. Automaticky se nevrhám nikdy na nikoho a myslím, že v reálu ani nikoho takového neznám..

"Jako já mám na dost učitelek pifku, hlavně kvůli způsobu učení. Ale řešit takovyhle kraviny, fakt myslíte, že to ty učitelky baví, komplikovat vám život? Uvědomujete si vůbec, že dost prvňáčků není schopna 1000-700 vůbec dopočítat? A je jedno, že zrovna to vaše jo..."

Nevím, jestli je to kravina, ale věřím, že je v dnešní době dost způsobů, jak si ten život nekomplikovat, např. posílání peněz na šk. účet. A ne, nemyslím si, že je baví komplikovat nám život, vzhledem k administrativním povinnostem, které mají, jsou to komplikace spíš pro ně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.