| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nu, zprávy typu "Přineste na kino!!!" já osobně považuju.. ani nevím, jak to říct. Fundamentální idiocii? Definitivní pokles úrovně? Že to je něco, co by měl vzdělaný člověk vědět, že tři vykřičníky se píší do autorské tvorby a soukromých dopisů lidí, kteří se na tom konsenzuálně dohodli? Že by se třeba tohle měly ve škole děti učit, že se to nedělá? Když ti pak Ing. Třebakrucka napíše: "Důrazně vás žádám, aby jste mi komunikovala věc zapisování absencí v Třídní knize!!!"
Měla jsem a mám školní děti, takže to moc dobře znám. "Zítra přinést obrázek Prahy." Nebo ještě lépe: "Příští týden dejte dětem peří různých ptáků." Když jsem byla malá, psali jsme si to do žákajd sami, top bylo: "Zítra má narozeniny soudruh prezident Gustáv Husák. Děti přijdou do školy ve slavnostním oblečení." Pamatuju si, jak máti to už nedala a začala na mě řvát: "Tak já ti upeču eště dort!"
Obviňovat z tuposti učitele uleví, ale nepomůže, kdyby učitelé byli schopni se tomuhle bránit, nemuseli by dělat za málo a jako páriové. A naopak, kdyby učitelé nedělali za málo, nebyli by to vystrašení páriové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.