| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mickey,

já fakt nikdy nepochopím, že si někdo může myslet, že někdo je transgender nebo homosexual kvůli nějakému rozmaru nebo módě. To je pro mě vždycky velkej facepalm.

Jako někdo si opravdu myslí, že jednoho dne se takový třeba 10letý dítko probudí a řekne si: Já nejsem ve správným těle, takže dneska si vezmu místo kraťas do školy šaty a nechám se zesměšňovat a šikanovat po celý zbytek života, protože mě to baví. ?

Ne, tak to opravdu není!

Jediný rozdíl od doby třeba před 30 lety je ten, že je společnost trochu otevřenější a o těchhle věcech se víc mluví a tím pádem i ti jedinci, kteří by jinak zůstali celý život nevyoutovaní, protože jsou přirozeně víc konformní a ovlivnitelní okolím, mají teď možnost být sami sebou.

Vy snad neznáte z minulosti případy žen, které si vzaly homosexuála, který prostě tehdy nesměl být out a znamenalo to většinou pro ně velké neštěstí jak pro ně samotné tak pro partnerku a rodinu? To fakt chcete tohle zpátky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.