| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, důvod žádný nebyl. Popíšu průběh:
V dubnu měla dcera klíště za uchem, zapsáno do kalendáře, sledováno, žádná skvrna. V červenci se jí udělala skvrna na obličeji, myslela jsem, že se šlehla nějakou rostlinou při koupání v přírodě. Další týden se jí udělalo na nohou několik skvrn, tentokrát kruh se světlým středem. Šla jsem s dcerou v pátek k doktorce. Ta mi řekla, že to žádná borelioza není, že je to ekzém a dala mi mast, ať to 10 dní mažeme a když to nezmizí, máme přijít znovu. Jednou jsem to namazala, pak jsem vztekle hodila mast do koše a v pondělí tam naběhla, ať jí vezme odběry. Nechtěla, ale bylo jí blbě, tak odběr vzala. Sestra mi řekla, že mám volat nejdřív za 10 dní o výsledky. V neděli, tedy 9. den, co jsme měli mazat, fleky zmizely. Ten den odjela dcera na 10 dní na tábor. Ve středu volám, jak dopadly výsledky. Sestra: "Okamžitě si přijďte pro ATB, borelioza tam je." Já: "Bohužel, přijdu, až se dcera vrátí z tábora." Sestra mě seřvala, jak ji můžu s boreliozou pustit na tábor. Po návratu dcery mě seřvala doktorka. Řekla jsem jí, že kdyby dceři vzali krev hned napoprvé, mohla si ATB vzít na tábor. Odpověděla, že ona by ten test musela platit ze svého, kdyby byl negativní a že stojí tisícovku. Doktorka napsala Klacid na 10 dnů. Řekla jsem jí, že je to málo, že vím, že se mají brát nejmíň 3 týdny. Urazila se a poslala dceru na infekční, ať to rozhodnou tam. Na infekčním nás chtěli objednat za 2 měsíce. Objasnila jsem situaci, objednali nás na poslední den Klacidu. Tam mi řekli, že když se udělají skvrny, nečeká se na výsledky, ATB se nasazují ihned, příště se mám vetřít k nim, když by byl problém. Klacid změnili na něco jiného, co to bylo si nepamatuji, ale brala to měsíc. Z doporučení na infekční jsem navíc zjistila, že výsledky přišly za 2 dny, takže kdyby sestra zavolala, když je převzala, mohla dcera odjet na tábor s ATB~o~ A ještě mě obě chtěly buzerovat. Fakt úroveň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.