| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třeba ty suvenýry. Já jsem si dřív schovávala ze všech dovolených různé upomínky, nemusely být nutně kupované, ale třeba letáčky, jízdenky a prostě kraviny. Asi rok zpátky jsem to probrala a říkala jsem si, na co pro všechno na světě jsem schovávala 2 šanony s upomínkami na minulost. Stačí fotky a hlavně vzpomínky. V průběhu asi roku jsem probrala celý barák a opravdu hodně jsem toho dala pryč. Chytly se toho i děti, vytřídily hračky a zjistila jsem, že si nyní ty mladší hrají intenzivněji s tím, co jim zbylo. Holky daly třeba dobrovolně pryč hračky, které něco dělají - vydávají zvuky atd. a samy si nechaly spíš kreativnější věci. Bez mého zásahu. Až jsem se divila. Víc třeba hrajeme stolní hry, karty, kostky. Dala jsem ale pryč hry, které se nehrají, jako abychom je měli v poličce když je nikdo nehraje... dala jsem všechno na charitu.
Mně třeba osobně mluví z duše autorka tohoto blogu www.minimalistka.sk

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.