| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teprve teď jsem si rozklikla ten odkaz, byla jsem pryč. Bylas tam někdy? To ubytování je hodně v kopcích, když říkám hodně, tak hodně, jsou tam dost solidní serpentiny. Tzn. že co ušetříš na ubytování (a sto eur na noc podle mě není úplně levné ubytko), projezdíš, je to poměrně dost daleko/tedy spíše vysoko od jezera. + musíš počítat parkovné u Laga, zaparkovat zadarmo se tam téměř nedá. Kdyby ses chtěla každý den jezdit koupat k jezeru, tak všechny krámy s sebou, v podstatě na celý den, protože jet zpátky (třeba na oběd do ubytování) do těch kopců pochybuju, že se někomu bude chtít. Jedině teda koupat se u bazénu.
Jinak i to, cos tady počítala, 1400 eur na 14 dní za ubytování, že se do 50 tis vejdeš i s jídlem, prostě nesedí. Za čtrnáct tisíc na 14 dní doprava (+ cestování tam) a jídlo, no, nevím. Kdybych počítala sedm tisíc za cestu tam a zpět do ČR, zbývá sedm tisíc na jídlo na 14 dní - v Itálii? Zase, jedině že by sis brala jídlo z domu. Na tohle ti je ale ta luxusní lokalita celkem na houby, nic si nemoct dopřát.
Mmch, reagovala jsem na úvodní příspěvek zakladatelky, kdy píše o cestování a výletech, pokud se sedí na jednom místě, tak s velmi přimhouřenýma očima by se to dalo, ale osobně si to nemyslím. Nepíše se o resortech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.