| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti náhodou rozumím.

Před nějakýma těma 10 lety jsem jela (letěla) poprvé s mužem na dovolenou do luxusního hotelu. Já, zvyklá na jezdění stopem, spaní pod širákem, příp. laciné penzionky a svačiny typu chleba s paštikou, do luxusních 5* s all inclusive.

Ale, jak můj muž říká, na lepší se dobře zvyká, takže se neděs.

V 5* budeš mít na pokoji i pantofle (jednorázové bílé froté, odvezeš si je pak domů, čili se nemusíš bát, že by je měl někdo před tebou na noze) i župan. V lepších jsou pantoflíčky a župany i pro děti v dětských velikostech, ale není to pravidlo, takže dětem bych sbalila - já beru takový ten ručník přes hlavu s kapuckou a ty hotelové pantoflíčky z hotelu, kde byly, pro jistotu. Samozřejmě budeš mít i ručníky a osušky i plážové, takže to tahat nemusíš. Většinou je standard i žehlička, fén, rychlovarná konvice... Nevyžer minibar, ten se někdy platí ~t~

Jestli jedete na mořskou dovolenou, tak já chodím oblíkaná (když jsme celý den na hotelu - pláži):

a) k snídani - triko a kraťasy, páskové sandály bez podpatku
b) po snídani převléct plavky a šaty (plážové)
c) na oběd, pokud je v hotelové restauraci a ne v beach restaurant - plážové šaty (bez plavek)
d) po obědě - plavky a šaty (plážové)
e) sprcha - většinou zůstávám jen v županu - převléct na večeři - šaty (večernější) a sandály na podpatku - v tom zůstávám i později večer na procházku, nějakou společenskou zábavu nebo na pokoji (terase)

šperky nikdo neřeší, já tedy většinou chodím celou dobu bez, bojím se ztráty v písku nebo moři (já jsem ztráceč šperků) a na večeři jsem líná si je dávat. Líčím se jenom na večeři.

Hlavně, ať přítel při příjezdu na recepci vyřídí pokoje s terasama, ideálně přízemí, vedle sebe, abyste s dětma mohli chodit se "navštěvovat" přes terasu, pokud teda nebudete mít rodinný pokoj, což je vůbec nejlepší varianta.

V pokoji zavření toho asi moc nestrávíte, kvůli tomu se na dovču nejezdí. Nějaké speciální oblečení "na pokoj" je teda asi zbytečné řešit.

Kabelku maličkou k večeři na telefon, kartu od pokoje a kapesníčky... Plážovou kabelu na věci na pláž, baťůžek na nějaký ten výlet. A hlavně nějaký klobouk, u moře připaluje.

Škoda, že už máme odmořováno, asi budu letos prosit ještě o druhé moře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.