| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti náhodou rozumím.

Před nějakýma těma 10 lety jsem jela (letěla) poprvé s mužem na dovolenou do luxusního hotelu. Já, zvyklá na jezdění stopem, spaní pod širákem, příp. laciné penzionky a svačiny typu chleba s paštikou, do luxusních 5* s all inclusive.

Ale, jak můj muž říká, na lepší se dobře zvyká, takže se neděs.

V 5* budeš mít na pokoji i pantofle (jednorázové bílé froté, odvezeš si je pak domů, čili se nemusíš bát, že by je měl někdo před tebou na noze) i župan. V lepších jsou pantoflíčky a župany i pro děti v dětských velikostech, ale není to pravidlo, takže dětem bych sbalila - já beru takový ten ručník přes hlavu s kapuckou a ty hotelové pantoflíčky z hotelu, kde byly, pro jistotu. Samozřejmě budeš mít i ručníky a osušky i plážové, takže to tahat nemusíš. Většinou je standard i žehlička, fén, rychlovarná konvice... Nevyžer minibar, ten se někdy platí ~t~

Jestli jedete na mořskou dovolenou, tak já chodím oblíkaná (když jsme celý den na hotelu - pláži):

a) k snídani - triko a kraťasy, páskové sandály bez podpatku
b) po snídani převléct plavky a šaty (plážové)
c) na oběd, pokud je v hotelové restauraci a ne v beach restaurant - plážové šaty (bez plavek)
d) po obědě - plavky a šaty (plážové)
e) sprcha - většinou zůstávám jen v županu - převléct na večeři - šaty (večernější) a sandály na podpatku - v tom zůstávám i později večer na procházku, nějakou společenskou zábavu nebo na pokoji (terase)

šperky nikdo neřeší, já tedy většinou chodím celou dobu bez, bojím se ztráty v písku nebo moři (já jsem ztráceč šperků) a na večeři jsem líná si je dávat. Líčím se jenom na večeři.

Hlavně, ať přítel při příjezdu na recepci vyřídí pokoje s terasama, ideálně přízemí, vedle sebe, abyste s dětma mohli chodit se "navštěvovat" přes terasu, pokud teda nebudete mít rodinný pokoj, což je vůbec nejlepší varianta.

V pokoji zavření toho asi moc nestrávíte, kvůli tomu se na dovču nejezdí. Nějaké speciální oblečení "na pokoj" je teda asi zbytečné řešit.

Kabelku maličkou k večeři na telefon, kartu od pokoje a kapesníčky... Plážovou kabelu na věci na pláž, baťůžek na nějaký ten výlet. A hlavně nějaký klobouk, u moře připaluje.

Škoda, že už máme odmořováno, asi budu letos prosit ještě o druhé moře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.