| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak se trochu prober.

Je ti kolem 50 a i kdybys uměla většinu světových jazyků, co jsem pochopila, raketová inženýrka nebudeš..

A podle toho, co tu píšeš, mi nepřijde, že máš finanční polštář v hodně desítkách milionů, abys někam přesídlila coby rentiérka, i kdybys prodala všechny své nemovitosti.

Uvědomuješ si také, při tom své plácání se po zádech, jak jsi zdatná, šikovná a všeho jsi vydobyla vlastním úsilím, že jsi měla docela kliku v tom, že jsi někde nabrala inteligenci, vzdělání, příležitosti, možná i kousek štěstí - které jsi chytla za pačesy, o tom žádná?

Mimochodem - naprosto nic ti nezávidím. Není co, podle tvých měřítek i podle vlastních i asi obecně, jsem poměrně úspěšná, mám zdravé děti (doufám, že to vydrží), které začínají žít vlastním životem, bydlíme v domě atd.. atd.. atd.. , to co ty vnímáš jako úspěch, závist mne k tomuhle komentu nevede.

Mezi námi je rozdíl, že se snažím to co mám a dostávám vnímat s určitou pokorou. A jsem za to vděčná. Čímž bych se tedy vytahovat vlastně neměla.

Fakt v tobě není ani kousek pokory, že musíš všem servírovat jak jsou proti tvému vnímání tvého světa neschopní?

Mně třeba připadáš jako děsný škrt.. a škudlil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.