| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte pocit, že se u nás nedají sehnat kvalitní potraviny, aniž by člověk šel do speciálního obchodu a utratil tam majlant?

Mně se to až tak strašný nezdá.

Ale je fakt, že většinu regálů v krámech míjím bez povšimnutí.

Prakticky nekupuju třeba sušenky (převážná většina obsahuje palmový tuk), buchty, uzeniny, limonády, ochucené jogurty.

Ale ve víceméně primárních surovinách mi přijde, že ten výběr až tak špatný není. Maso, bílej jogurt, vajíčka, zelenina a ovoce... myslím, že pokud je člověk srozuměnej s tím, že si spoustu věcí udělá doma sám, tak to není až tak nejhorší.

Kvalitu masa, zeleniny a ovoce se přiznám, že nejsem schopná úplně posoudit (jestli to neobsahuje nějaký škodliviny a tak), "jako domácí" to asi není, ale přijde mi to přijatelný i z "normálního" krámu.

Asi by to chtělo mít větší výběr i v tom, co takový zpracování nepotřebuje, polotovarech a tak, ale jinak mi to tak neuspokojivý nepřipadá.

Jak to vnímáte vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.