| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z dovolené zpět, stále je to nový zážitek začít žít s někým, koho člověk skoro nezná. Těch několik dní byla prostě zajímavých, žít s někým, kdo je taak odlišný. Děti byly skvělé, já jsem občas byla nejistá. Co jsem nevychytala byl večerní program s dětmi, ale my dospělí jsme byli hodně unavený a děti jsme nechali napospas internetu. To se mi nelíbilo, příště vezmu nějaké společenské hry. On se musel přizpůsobit dětskému světu, děti nemá a s mými se vše teprve učí. Moc nechápe, že děti jsou samostatné a taky někdy dokážou být samotné, na to nemá odhad. Jinak obézní člověk má tedy skutečně těžký život, je to hodně komplikací, které jsem si neuměla vůbec představit, na druhou stranu ten dostatek peněz bez ohlížení se na to, co co stojí je pro mě nový parametr. Všechno je takové nové, uvidíme do budoucna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.