| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žiju obecně dost bez představ, očekávání v těchto oblastech. Přijímám vše postupně tak, jak se to vyvíjí, co do situace přinášejí ostatní aktéři a ostatní okolnosti.
Tedy jsem neměla před dětmi představu, jak budou prarodiče fungovat.
Realita: obojí se o vnoučata zajímali, věnovali se jim, na dovolenou brali. Vybavení tedy nekupovali. Ovšem bylo to umožněno jednak tím, že jsme shodou okolností bydleli v jednom městě, jednak tím, že všechny vztahy byly-jsou velmi dobré. Vybavení by asi kupovali, pokud bychom my jako rodiče byli výrazně chudší, než oni, ale tak tomu nebylo, obdarovávání bylo-je vzájemné cca vyváženě.
Kdybychom bydleli vzdáleně a/či vtahy byly z jakéhokoli důvodu nedobré, vyvinulo by se to jinak ale přijala bych to také bez překvapení.

Ohledně svého babičkování jsem též bez výrazných očekávání. Mám první vnučku pár měsíců, a vyvíjí se to nějak ve vzájemném oťukávání co jak kdy - návštěvy dle oboustranné dohody, malinké dárečky... uvidíme jak to bude dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.