| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máma si kvůli tomu, aby mi mohla pomáhat, zkrátila úvazek o 1 den v týdnu, ale přijela tak 2x? Hrozně si ale pochvalovala ten den volna, že může vzít třeba auto do servisu nebo tak. Zpočátku tedy přicházela tak 1x za 2-3 týdny (vždycky když ji sem poslala babička, že mě v tom přece nemůže nechat, jenže pak babička umřela).
Nakonec naši občas pomohli s hlídáním v nemoci, ale celkově minimálně. I teď se s dětmi vídají málokdy, asi 4-5x do roka, ale evidentně jim to stačí. Zaplatili jim třeba kurz lyžování nebo jednou ježdění na koních. Vím z rodiny, že jsou na holky strašně pyšní (jediná vnoučata) a pořád vykládají, co všechno je naučili, a jak moc mi pomohli.
Druhé babičce je 98, takže ta samozřejmě potřebuje sama podporu.
Na baletu jsem potkávala babičky, které vodily vnoučata na kroužky, většinu znich dětem i platily, když pak čekaly v šatně, pokecaly si zase s dalšími babičkami, chodily s vnoučaty do divadla, nakupovat oblečení – takováhle babička budu jednou já :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.