| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Greto,

to ano. Se zlobivým dítětem de facto je víc práce, víc se mu nakonec rodiče věnuje než tomu bezproblémovému. Ale právě proto by si měl ohlídat, aby to vůči tomu hodnému nebylo nespravedlivé, aby mu neublížil.

Když mám líné dítě, které se neučí a musím s ním každý den sedět hodinu nad domácí přípravou, zatímco druhé je studijní typ, které mi akorát jednou za půl roku ukáže dobré vysvědčení, tak pochopitelně miluji oba, ale ohledně učení trávím víc času s tím prvním. A oběma dám za vysvědčení pozornost.

Ale když s tím lemplem prosím hodinu u úkolů, tak si pak musím najít aspoň čtvrt hodinky, abych si s tím druhým popovídala nebo něco zahrála. A když za mnou přijde, neodbydu ho s tím, že už jsem se hodinu učila s bráchou, takže na něj už nemám energii.

A když budu mluvit o jejich vysvědčeních, budu chválit toho prvního, jak se zlepšil v matematice, ale taky pochválím toho druhého, jaké měl vyznamenání. A nebudu říkat, tvoje vysvědčení je samozřejmost, tobě to jde samo, zatímco tvůj bratr, ten se nadřel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.