| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc děkuji ano máš pravdu, raději budu hysterická. Já jen doufám, že se nestane situace, kdy tam bude ležet týden a pak se rozhodnou že gastro neudělají.Ted vstala celá zelená, hubená, v noci už nespí asi týden, vzala si misku jogurtu z malinama ze zahrádky a břicho bolí více než předtím. Přitom má hlad.
Sama mi říká nmaminko at už mi udělají vše a strčí ty hadice všude já chci normálně fungovat, přibrat, koukám na vás co jíte mám chut a pak to tak bolí.
Dneska s ní spadly letní kalhoty a rozplakala se.
Zní to hrozně ale opravdu potřebuji aby v té nemocnici už byla, at řekne vždy kdy jí to bolí lékaři atd. potřebuji nabrat energii.
Jen jsem hrozně unavená z toho, jak se všude doprošuju..

Léky žádné nemá prozatím na to břicho..což chápu dobře až po vyšetření, doufám, že ji dají aspoň nějakou výživu at má energii atd.
Fakt po tom půl roce už jsem vycuclá a unavená z toho, prosím udělali by jste ji vyšetření gastro? prosím a nemůže to být štítná žláza mám ji taky, a prosím nevzali by jste dceru dříve než v říjnu zhubla mnoho kilo, a prosím kam se tedy obrátit atd. atd.
Není ji dobře, bolí břicho hubne...….no uvidíme přijdte za 14 dní atd. atd.

Ted se upínám k té nemocnici že ji prohlídnou, udělají gastro a něco se rozlouskne. Nebo třeba ne a je to psychické ale budu vědět a řešit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.