| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ted jsem přijela z nemocnice a ráda bych se Vás zeptala na názor...jestli přeháním

Jak již víte v pondělí čeká dceru gastrovyšetření, má stále dost velké bolesti břicha hlavně po jídle, i když ted už stále a v podstatě kvůli váhy ji prozatím dávají diagnozu anorektik. Podotýkám.....vše může být nebráním se už ničemu.

Ale..dcera je hlídaná co sní atd. a k tomu pije dopoledne a odpoledne ferbusin (něco jako nutridrink vlastně náhrada jídla velmi sytá. Vzhledem k tomu, že dceru břicho opravdu bolí a je jí těžko pije ho dopoledne průběžně a odpoledne taky ne najednou.
Dneska byla na obědě, snědla skoro celou polívku u brambory s masem nechala asi trošku. Chtěla jíst i když jí bolí břicho.
Já pak odjela a dcera mi píše za hodinu, že ji zavolala lékařka do sesterny a musela před ní vypít na ex ten nutridrink (co popíjí vždy celé odpoledne a jsem tam takže jo fakt pije).
Bylo jí řečeno že musí na ex a hotovo. Když jsem za ní přijela vykoukla nezvykle sestra a říká mí..no dcerka teď odpočívá. Netušila jsemproč mi to říká ale když jsem viděla holku bylo mji to jasné. V křečích na posteli s velkou bolestí břicha, bylo ji na zvracení, prostě hodně zle. Říkala že už u toho pití na ex jí začalo být zle. No a to trvalo vlastně až doted, kdy nemohla pozřít ani sousto, úplně zelená a kapky potu na čele.
Sestřička na to řekla....no víte když rozhodne paní doktorka.
Takže..v konečné fázi snědla ještě před chívli suchý krajíček chleba.S velkou námahou.
Já řekla na sesterně že si v žádném případě nepřeji aby dcera jako jediná tam pila na ex nutridrinky jako pokusný králík.
Kdyby jí nechali jako vždy postupně určitě sní i více večeře.
Když jsem požádala o něco na bolest břicha tak prý ji dají paralen......jsem blázen já nebo oni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.