| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, ok. Musím jít pracovat.

Myslím si, že hodně nastavuji hranice svým dětem.
Mám 3, kde to funguje a pak dítě, které má hranice neustále chce překračovat.

Stejní rodiče, podobná výchova, stejné nastavení rodičů.
Nastavené hranice jsou super, ale jsou děti, které je tolerovat nebudou.

Já ze své zkušenosti znám i rodiče, kteří by nikdy nepovolili, jelikož...a dítě vesele hulilo, kaliko dávno před 17. Hlavně když se to pak nedozvěděli rodiče.
Měla jsem takového spolužáka.
Naštěstí namlácení papule přežil bez následků.


Nemusím chodit daleko.
Mělo jsem to velice blízko v okolí.
Rodiče opravdu zodpověďně přistupovali k alkoholu a drogám. Velmi pečlivě nastavené hranice, důvody a bla.
Naštěstí to přežil, i když zakončil jako bezdomovec(strašně těžké,ale děkujeme rodičům za ten krok), abstinuje, dodělal si VS, zodpovědně hospodaří, atd... Poprvé se opil ve 13, v 16 byl trvalý uživatel drog.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.