| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, syn je momentálně na nějakým soustředění, který je pro matematiky a fyziky, on na takový akce jezdí tak průměrně týden za dva měsíce během celýho roku, plus víkendovky k tomu, a fakt si povídají o matice, ale taky o filozofii, náboženství, propojují logiku matematiky s filozofií, ale třeba taky vymýšlejí, proč je náš školský systém blbý a jak by se měl změnit, kupodivu přichází s dobrými nápady, přemýšlí tam, proč děti nejsou motivovaný a jak to změnit, takže to není jenom matika, ale jsou to věci, který většinou v 16 (ale i o pár let dřív) člověk neřeší, no a tábory jsou takový, že mají dopoledne přednášky z matiky, většinou na úrovni přelomu sš a vš, nějaký věci ale třeba taky z genetiky, nedávno syn vzpomínal, že na svým prvním matematickým táboře po 5. třídě pochopil goniometrii, že se ji od té doby už nikdy nemusel učit,
no a po obědě mají spoustu pohybu, a při tom samozřejmě moc nemluví, ale zase mají nějaký úkoly z logiky a matiky na noc a následující den, většinou se to snaží vyřešit do rána, protože přes den není čas

to moje dítě fakt přijde ze školy a řeší nějakou matiku, ve škole má ivp, řeší pořád nějakou matiku, řeší spoustu různých korespondenčních věcí, série všeho možnýho, různý kategorie, protože když je v tom úspěšný, může jet na výběrový soustředění, a on tam jezdí fakt rád, škola mu to toleruje, protože zvládá i ty školní povinnosti

prostě fakt dokáže i se mnou mluvit o matice, já mu sice vůbec nerozumím, což je mu jasný, ale vždycky to zkusí, ale po pár minutách pochopí, že to nejde a tak odchází

samozřejmě se bavíme i o jiných věcech, já jsem fakt ráda, že třeba ty jejich úvahy dost často probereme pak doma, tam k tomu mám co říct, tam jde o dialog, ale on potřebuje mluvit i o té matice, proto jezdí na univerzitu a tam se celý den věnuje něčemu, čemu absolutně nerozumím, on přijede spokojený, sdělí dojmy a může zase fungovat :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.