| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Konzervo, fakt je dobry si preventivne zjistit, jestli mas vedeni duchodu v poradku. Potom pokud v domacnosti se zemrelym zije, dalsi dospela osoba, tak ma narok na dluznou vyplatu od zamestnavatele. Minimalne je dobry mit nekde rychly pristup k 50 -60 tis. na pohreb, bydleni (bez pujcek a najmu). Pak treba dostanes dost penez zpetne."

Greto,

to souhlasím.

Já mám důchod zatím v pořádku. Kontrolovala jsem si to sobě i manželovi před lety, když jsem vyřizovala důchod rodičů. Manželovi jsem tedy nařídila, ať vyhledá vojenskou knížku. Sice nejdřív brblal, ale pak našel. Bylo to u nás zatím relativně jednoduché, protože v těch divokých letech jsme byli zaměstnanci a papíry máme. a jako OSVČ už jsme si to pak hlídali.

To s tou výplatou vím, měli jsme takový případ v práci.

A ty peníze v hotovosti - to jsem psala - sto táců pod polštářem ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.