| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hezký den přeji,

my jsme doma dcera jí, dneska ráno 2 krajíčky chleba s rajčetem, svačina 5 meruněk oběd ted hovězí polívk, kuře s rýží a hlávkový salát. Ale vidím, na ni jak ji bolí břicho. ale snaží se to sníst. protože ví co bude když nepřibere. Ale já jsem vysílená, pořád sledovat, hlídat aby jedla..i když ona chce sama..ale

jak jsem tady psala již vícekrát..zácpa se jí drží pořád,dostává již týden forlax ráno 2, pije mlýnský pramen, k tomu lněné semínko do polívk y do jogurtu, prostě nezabírá nic aby šla sama. Předevčírem po týdnu a přes zákaz doktora jsem byla nucena ji dát někaolik kapek gutalaxu aby se vyprázdnila jinak by nejedla. Tím pádem zase něco jí ale co dál...pořád dávám forlax, pořád vlákninu, ovoce má zeleninu...tl je šílené...
I když jí více o dost 4 dny stejně na váze stojí 38 kg....to je hrozné. Já už jsem na lexaurinu, bojím se nespím, nevěřím už že přibere doma i když chce...~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.