| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejsem si tím jistá....já vlastně nevím co je správně už. Prostě ji poslali domů, převážení každý týden, psychiatr . psycholog ( toho si mám sehnat sama)a uvidí se jak bude spolupracovat.
Nevím vůbec jak to bude pokračovat....v září má nastoupit na střední školu ale kdyby ji poslali, nebudu proti...nezvládnu sama hlídat zda jí dost nebo málo atd.
nejhorší je, že vlastně několik měsíců pořád mě hrozně bolí břicho, zácpa atd. atd. a já si říkala bolí opravdu nebo nechce jíst nebo nevím..prostě . Třeba má něco s břichem pořád doktoři, krev odběry, 2x hospitalizace, zácpa už několir měsíců...prostě já vlastně doted vím jen to..že výsledky prozatím ok,další výsledky nejsou, celiakie vyšla negativní, gastro nenašli nic akutního a dcera o 10 kg méně.....propuštěna domů s tím jak píšu výše.
Toto celé martýrium od listopadu 2018..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.