| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~n~~n~Sedalii jsem ji koupila ale nevidím výsledek ani účinek.
V tuto chvíli čekáme na návštěvu psychiatra a jeho doporučení. V pondělí se dozvíme jestli nám umožní bližší termín než 30.8.

Jinak možná to vyznívá že s dcerou nic neděláme, leží v posteli a nehne se. Tak to opravdu není. Manžel bohužel k dispozici není.
Dnes jsme šli na africké trhy, chodíme do kina, hrajeme hry, na procházku jsme dneska šli taky. Jen vidím na ní, že to prostě již tak fyzicky nedává jako předtím..při té váze není divu. Já opravdu nejsem hysterka matka, začalo to před několika měsíci a ještě před 2 měsíci jsem zvládala a byla ok. Jenže pak začala hubnout více, následuje kolotoč doktorů atdatd. a nejde to zvládnout bez toho abych byla již unavená a vystrašená. Pravidelné návštěvy na převážení jsou pro dceru důležité a já jsem ráda že tam chodit bude.Možná jsem i divná když ji ve 38 kg nepustí na tábor...ale musí opravdu jíst a přibrat ne tančit na táboře( je to taneční tábor) tančí se několik hodin denně. Také je na ní vidět jak zhubla ptají se jí...vím že by to pro ni bylo nepříjemné ale nemůže si dovolit zhubnout ani kilo. V tomto lékařům věřím.Jen nevím kdy se to obrátí...každý den si říkám že to zvládneme, že zácpa ustoupí, přibere a bude moct " normálně" žít. A dávám si vinu, že jsem vůbec dovolila ještě poslední měsíce ji nechat tančit..jak jsem to mohla dopustit. Protože to miluje chtěla dokončit soutěže a já to měla zatrhnout~n~
Když nešlo poznat jestli ji bolí břicho z jídla nebo ze zácpy, že jí málo a je to třeba celiakie, chodili jsme po odběrech nikde nic,,byli jsme jak hypochodnři.Až poslední měsíc to nabralo rychlý spát, váhový a bolesti břicha a zácpy hospitalizace atd. atd. Možná Vám připadám, že dělám něco špatně..klidně mi to napište. Jen nejde prostě nedohlížet nad jídlem, musí donést jídelníček atdatd.Ale není u nás téma jen toto~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.