| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sally, jo to by se mi hodně líbilo.
Když pominu učitele - což je v dnešní době jeden z hlavních kamenů úrazu - vidím, co jde na pajdy, jak se tam učí a co z nich vychází... Trága. Vlastně to zachraňujou hlavně starší učitelé a pár nadšenců. Nemají supervize, maj moc dětí ve třídě, moc papírů, neuměj s tím pracovat (A tím jsme zase na vejšce, kde se učej obecný cancy, ale ne ty učitelský dovednosti)
Jo, líbilo by se mi, kdyby šlo strukturovat výuku podle zájmu s nějakým povinným minimem. To, co píšeš zní naprosto skvěle. K tomu bych dala nějaké zajímavé výjezdy, projekty a jiný styl učení než frontline. Taky si myslím, že by bylo dobré místo jedné skupiny na matiku (cokoliv dalšího) mít víc skupin podle pokročilosti, nikoliv věku.
zrušit devítku, dát možnost si tělocvik odbýt v nějakém sportovním kroužku.
na základce by se mi líbila třídní inkluze - děti by chodily do tříd podle schopností, ale na projekty a výchovy by se míchaly.
Taky bych ocenila větší podporu pro nadaný žáky a míň papírování pro všechny...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.