| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, a přimlouvala bych se za zákaz úkolů pro rodiče, děti mám dospělý, ale jednou budou vnoučata ~;).
Takovýto do zítra přinesete vystříhaná a podepsaná písmena, po dvanáctce v práci ještě do noci vystřihovat(pro dítě, který si už dávno čte knížky ~:( ). To to nemůžou prodávat už nařezaný, bavlnky a podobný kraviny nakoupit hromadně? je to každej rok to samý, měla jsem dva školáky v rozmezí 7 let a nic se nezměnilo, už od doby mojí školní docházky se nic nezměnilo~;)

A zrušila bych rodičáky, v dnešní době to snad jde i jinak, rozeslat mailem, dát na stránky školy, známky jsou na bakalářích. Nikdy jsem se tam nedozvěděla nic, co bych už nevěděla nebo by se to nedalo napsat, pro mě úplně ztracenej čas.
Maximálně bych zavedla individuální konzultace s tím kterým učitelem, kdyby byl problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.