| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zasjaj,
samozřejmě, že škola není kabaret.... ale taky by neměla být "koncentrák", v kterém jsou děti povinně zavřené 7-8 hodin denně, a vypuštěné domů jen na to, aby další dvě hodiny strávily děláním nesmyslných domácích úkolů. Aby děti měly nějakou možnost trochu si rozhodovat, co kdy budou dělat... A ne, že v 10:02 se budou učit písmenko A, a v 11:18 začnou psát písemku z matiky. Výsledek je ten, že se pak nedokážou sami rozhodovat a plánovat si práci, protože škola je totálně zahltí, z větší části nepotřebnými kravinami, které musí absolvovat.
Ve většině zaměstnání taky člověk musí dělat věci, které ho nebaví, ale je to vykompenzováno (doufám) tím, co ho na té práci baví. A ve spoustě zaměstnání si i může vybrat, co bude dělat - když jsem byla otupělá, tak jsem si vzala hromadu kopírování a šla kopírovat... když jsem byla ve formě, šla jsem vyřizovat důležité telefonáty nebo psát faktury... když jsem věděla, že druhý den jdu k doktorovi, tak jsem si před tím pospíšila a dodělala co nejvíc práce před tím, než na dopoledne zmizím. I s tím učením, kde jsem jela nemilosrdně podle rozvrhu, jsem si mohla trošku manipulovat s tím, jak budu učit - a třeba zavelet, že se půjdeme učit s mapou a buzolou a vzít děti na hřiště a blbnout s mapama... a nebo jít blbnout s mapama, když se objevil nádherný májový den a žáci stejně nedávali na nic pozor a

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.