| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím.

Obecně - blbé kecy mívá vůči mě tak max. moje matka - to dle nálady buď vyslechnu a ignoruju, nebo je utnu radikálním Ne, nebudu to poslouchat

Můj muž taky občas pronese nějaký ten "kec", poslední dobou striktně utínám.

Od cizích lidí jsou to max. "kecy" jednorázové - zásadně nedisktuju, dle nálady ignoruju, případně seřvu. Pamatuju přesně ty situace, dítě malé, řvoucí, protože jsem mu např. rozpůlila bramborák, cizí babka kecy..., normálně důrazně pronesu - nic vám do toho není, starejte se laskavě o sebe.

Nikdy nediskutuju - to by mi připadalo, že se obhajuju, to považuju za zbytečné. Pokud zasáhnu do sféry někoho jiného, spíš se omluvím.

Net diskuse (nebo rozhovor třeba s kamarádkou na nějaký téma) - to je něco jiného, tam se diskutuje, tam si klidně poslechu cizí názor, obhájím svůj, poslechnu obhajobu cizího... to nepovažuju za kecy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.