| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jezdila jsem od 1. třídy. Poprvé to byl šok, tábor na 18 dní, já tam nikoho neznala a naši ani nepřijeli na návštěvu, protože to bylo oficiálně zakázané a oni nevěděli, že neoficiálně jsou tam dvě nedělní odpoledne pro návštěvy vyhrazená. Ale jinak se mi tam celkem líbilo a za rok jsem jela zase, tentokrát i se spolužačkou a naši už tedy na návštěvy dorazili. Jezdila jsem pak každý rok (asi 4x na jeden tábor - podnikový, potom na jiný - školní), kromě tábora i sportovní soustředění (10 dní). Měla jsem to ráda, i když jsem se pak samozřejmě zase vždycky těšila domů na vanu, spánek bez budíčku a vůbec "pohodlí". Ale za rok jsem se zase těšila znovu na tábor a i na to soustředění, kde bylo jasné, že od 3. do 7. dne mě bude bolet celý člověk. Těšila jsem se na lidi i na program, určitě bych nechtěla raději být celé prázdniny doma nebo u babičky (na dovolenou s našima jsme jezdili na týden nebo dva, jinak chodili do práce).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.