| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kuličko, možná na tebe ještě nedoléhá ta únava, kterou začnou lidé pociťovat. Pokud ta babička není důchodkyně, ale má normální dovolenou, po které se zase vrátí do práce ( a v tomto případě ještě mezi děti), potřebuje oddych a relax.

Já jsem jako mladá strašně ráda hlídala děti, kdykoliv byla příležitost, kamarádkám, tetě a hrozně mě to bavilo. Ještě mě to bavilo, když jsem měla tak dvě své vlastní, ale s příchodem třetího, jsem se nějak saturovala a čím jsem starší, tím hůř snáším dětský hluk, jsem unavenější a jsem ráda, že už mám děti samostatné.

No a pak babičky mají těch vnoučat většinou víc, od dvou dětí nebo od tří a může se to pěkně nasčítat. To, co se zdá jako radost, může být taky pěkná dřina.

A je pravda, že se babičky více bojí, cítí větší zodpovědnost za vnoučata než za děti. Já jako dítě lítala po sídlišti od rána do večera už někdy od 5 let, moje mamka by moje děti nepustila. Jenže tím jsou zase více unavené, protože vnoučata více "hlídají" než hlídaly své děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.