| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neřešila jsem, že bych musela jet pro někoho, komu se někde nelíbí, protože to jsem celkem úspěšně eliminovala dopředu tím, že jsem děti poslala jen tam, kde jsem věděla, že se jim to líbit bude. Ale vyhověla jsem své dceři v tom ,že jsem jí přestala dávat do jeslí, když se jí tam nelíbílo. Původní předpoklad byl, že bude, stejně jako byl syn, nadšená, když si ve dvou letech užije jeden den v týdnu s dětmi a bude se moci dosytosti hrabat v písku na pěkné zahradě. Ale jí se to fakt nelíbilo, takže po prvních třech návštěvách jsem to zrušila a chodila až pak do školky, kterou zvládla už bez problémů.
Jednou jsem jela pro syna na plavecký tábor, protože tam onemocněl. Měl vysoké horečky, tak jsem ho přivezla domů, horečky zázračně opadly. Po dohodě s vedoucí tábora jsem ho tedy druhý den jela vrátit, ovšem před cestou opět horečky. Takhle se to zopakovalo ještě dvakrát, než mi došlo, že tím syn somatizuje své zklamání z toho, že ho jeho sestra vůbec nepotřebuje. Byl to totiž její první tábor, on se těšil, že jí bude dělat rytíře, pomáhat jí /byly jí 4 roky, jemu 8/ a ona se po příjezdu spřátelila se skupinkou dvanáctiletých holčiček, které jí měly jak panenku, česaly jí a pletly copánky a nakonec podporu svého bratra vůbec nepotřebovala. On to prostě nevydejchal, tak zůstal doma, pak jsme pro ní jeli všichni společně a našly jsme tam naprosto vysmátou divoženku.
Moje děti celkem nemají problém být někde mezi cizími, jsou hodně samostatné, ale pokud by se ukázalo, že mou pomoc potřebují, sednu a jedu, to je jasný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.