| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No asi si umím prosadit svou, takže u nás bych manžela překecala, prostě bych to prosadila..


Ale v běžném životě a výchově..to moc nesvedu.

To bylo a je házení klacků pod nohy, protože manžel je asi "parťák" a já jsem prudič.

Stále dokola opakující se situace

kluci něco neuklidí, nedají nádobí do myčky, nevynesou svoje koše atd.. ( já mám jiné priority aktuálně - třeba aby vyhrnuli špinavé prádlo, uklidili čisté)-

Ráno přijdeme do kuchyně - dřez plný zaschlých talířů, petky...

Když ječím, že mají přinášet nádobí po jídle, nebo pak do myčky, petky sešlapat dát do koše, tak manžel dělá ksichtíky.. "mamča zase úřaduje", "mamča se špatně vyspala"... atd..

Ovšem pánem kuchyně je manžel - je tam největší televize a často vaří. Takže už jsem mu x -krát vysvětlila, že ať buď neremcá, nebo mne podpoří, tak nic.

K tématu o ničem, ale obdoba. Vlastně naprosto nevědí, co se často doma děje, protože tráví méně času a méně vnímají běžný provoz. Možná jsou i méně instinktivní. Já bych to prostě prosadila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.