| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, no jo, ta očekávání rodiny apod...zklamání babiček...tomu moc nerozumím...přece aspoň ta bližší rodina vidí, co nosí za známky během roku, tak těžko bude očekávat samé jedničky, když tam průběžně bude mít i nějaké známky horší, ne? Navíc, my jsme asi trochu i ovlivnění tím, že já ani manžel jsme na základce samé jedničky neměli nikdy - já v první třídě měla v pololetí velkou dvojku (to se ještě psala jedna známka), na konci taky pár dvojek - hodně jsem zameškala kvůli nemoci a nijak jsem to vysvědčení myslím neřešila...samé jedničky jsem měla až na střední:-), takže my ty známky moc neprožíváme, stejně, když různě slyším, za co někde dostanou děti ještě jedničku a jinde už nejmíň dvojku, nebo i trojku, tak mi prostě to známkování nedává moc smysl, no...nevypovídá to prakticky o ničem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.