| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Studoval tam kluk od známých. Dle mého názoru úroveň strašná. Do školy vlastně nemusel moc chodit. (Vyhovovalo mu to, protože byl po těžkém úrazu s omezenou hybností.) Protloukl se až ke státnicím. Napsal diplomku a když hotové znění přinesl své vedoucí práce, tak mu najednou řekla, že s takovou prací ke státnici nemůže a celou ji předělával. Přitom na konzultace k ní chodil pravidelně a celou dobu mu radila a korigovala. (Na druhou stranu podobnou zkušenost udělal syn od kolegyně na Mendelce. Taky dopsal diplomku a když ji přinesl k poslední konzultaci, zjistil, že jeho vedoucí ze školy odešel. Nikdo jiný s tím nechtěl mít nic společného, takže nakonec taky přepisoval.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.