| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z obchodni akademie na CZU, z hotelovky na CZU, navaznost nevidim

a? jednak rozhodovat se v patnácti pro budoucí povolání je v dnešní době celkem brzy a někdy se prostě preference stran povolání změní. třeba moje nejstarší je na střední chemický a připravuje se k přijímačkám na DAMU. návaznost nehledej, není. chemická škola ji baví, ale rozhodla se pro ni v patnácti spíš pod vlivem toho, že matika a chemie jí jde a ty chemické pokusy na veletrhu středních škol vypadají velmi efektivně, ale teď už ví, že by ji nebavilo mít to jako celoživotní pracovní náplň.

a druhá věc, v tebou uváděných případech tam ta návaznost klidně může být. však na ČZÚ je Provozně-ekonomická fakulta, která má obory zaměřené mimo jiné na podnikání. tedy obor, který se dá využít jak se základem z hotelovky, tak se základem z obchodní akademie ~d~ nebo pokud holka s hotelovkou uvažuje třeba o provozu vlastního penzionu, tak se jí klidně může hodit třeba zaměření na zájmový chov, který se taky na ČZU studuje zas na jiné fakultě.

jinak přijímačky na ČZU - jak na který obor. na některé se dělají, na některé berou bez přijímaček, co jsem tak nakoula na stránky školy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.