| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tohle bude super diskuze ~t~

a k dotazu
1. ano, myslím že je to vyhazování peněz

2. je to dle mého podporování zbytečné ekologické záteže. Nejsem proti létání jak otakovému, ale když už člověk letí, tak by se mělo dbát na co největší možnou minimalizaci ekologické zátěže. Jsem proti bussines třídám, soukromým ložnicím a koupelnám a na palubách letadel.

3. Letěla jsem v běžné třídě jako těhotná, s miminem, s batoletem, i s dvěma batolaty atd. atd. Nikdy mi nepřišlo že bych se extra mačkala. Pokud bych byla těhotná až tolik že bych nezvládla sedět v letadle, tak to už v tomto stupni těhotenství nikam raději nelítat.

4. Pro zážitek s dovolené pro mne nikdy nebylo stěžejní velikost prostoru v letadle.

Ale jinak, hezký pokus ~R^
Tohle bude výživný. Mrknu sem tak za 2 dny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.