| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slonisko, utíkat před něčím je většinou blbě...když odcházet, tak neutíkat.

Já teda bych ještě eventuálně zvolila "manželskou poradnu", nevím, zda něco takového ještě existuje, ale prostě udělala bych to před tím posledním krokem, pokud bych ho vnímala jako řešení a útěk.
Já to teda nečetla celý, ale odcházela bych až tehdy, kdy bych si uměla opravdu představit život bez partnera. V nevyhovujícím svazku může být zrovna člověk frustrovaný, ale pak když si odpočine, může to pak zpět všechno vidět z jiné perspektivy.
někdy s tím hnout jde, někdy opravdu ne...ale zkusila bych to.Možná kvůli všem, ono rozvod pro osmnáctileté dítě a o kus mladší taky není žádná hitparáda.

Pokud druhý není vyloženě závadný partner, vždycky je možnost vylepšení, jen musí chtít oba...musí se oba podílet na "hnojení" toho vztahu...
Jinak to, že se člověk nerad vrací domů, jsem zažila...příjemný to není.

Ale myslet si, že na člověka čeká nějaký úplný štěstí jinde...no, možná jo, ale možná taky ne.
~d~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.