| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, Buchli, asi tak. Mně fakt nakonec stačilo jedno dítě. Chtěla jsem mu dát vzdělání, s víc dětma bych měla dost velké finanční problémy a nechtěla bych, aby byli v situaci jako kdysi moje spolužačky ze střední, že na celou slavnou VŠ mohly zapomenout, protože rodiče zaplatili školu staršímu sourozenci, klukovi, zatímco holka slyšela, že na VŠ může zapomenout, stejně jí k ničemu nebude, protože se vdá, bude mít děti a na obě děti na VŠ stejně nejsou peníze. Spolužačky to v sobě nesou jako křivdu celý život. Proč bych to měla dělat svým dětem? No, a jsme zase u peněz. Prostě mateřský pud se snoubí i s dostatkem zdrojů k obživě. Já vím, že jsou rodiny, co nakonec větší počet dětí nějak pořešily, já přece taky. Jiné rodiny si prostě něco odřekly, místo k moři nebo na jinou dovolenou si postavili stan na zahradě, já jsem zase zredukovala počet dětí (i když stan na zahradě taky byl). Dneska si nestěžuju. Ono rodina potřebuje i čas, a kde ho vzít, když jsi v práci od rána do večera, že.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.