| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adax, na takovy jednani jsem desne alergicka, a to je taky problem. Clovek se potrebuje uzivit a je strkan do role, ktera ho stve, a aby se uzivil, nic moc nenadela a musi drzet hubu a krok.

Mne stve jakykoli jednani se mnou v tomhle stylu, i kdyz si tim nejsem nucena vydelavat. Treba si jdu koupit pocitac. S pocitacem zachazim od poloviny 80. let. Vcetne vzdelani. Kurzy pro dospele i deti, pouzivam ho pri vyuce jazyku davno pred tim, nez se to pouzivat zacalo, a tak podobne. Na skole, kde jsem pracovala, 2 muzsky ucitele matematiky, kteri meli IT na starost, neumeli ani ctvrtinu toho, co jsem umela, kdyz jsem tam zacla. Pred zaky mne ruzne ironizovali, ovsem zaci si vsimli brzo, ze jsem vyresila ruzny technicky problemy, a chodili za mnou (=taky radost, protoze kiolegove byli pochopitelne "nadseny" a shazovali mne pred dalsimi kolegy).
Prede dvema lety jsem menila pocitac. Hosici v retezci na mne zirali stylem "tetka (jeste k tomu cizinka) si jde koupit pocitac, hahaha. Dohadovat se s nima, ze ja neco chci, protoze… sa nezajima mne jejich nazor na to, jestli to potrebuju nebo ne.
Nebo "si" jdu koupit auto. konci to tim, ze s po vypoctu ceny se zeptam prodavace, jestli mu mam zaplatit i za to moje 5 let stary, ktery nechavam firme, nebo jak to myslel
A cokoli technickyho, co si zenska jde koupit bez muzskyho doprovodu. Muze vedle Tebe stat dementni muzskej, ale porad se predpoklada, ze ON prece vi.... a TOBE koupi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.