| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když ony ty děti tu vývojovou psychologii nestudovaly, taže nevědí, jak se mají podle knížek chovat a jak na o správně reagovat.

Nebo ta finta s šáhnutím na kamna: popálený dítě mi usánalo s rukou v kýblu, no a co udělalo druhý den? šlo si šahnout znovu. Ne omylem se dotknout, ale cíleně položit druhou dlaň.

Nebo přecházení přes přechod - vždy za ruku. Musela jsem snad 2000x táhnout řvoucí dítě za ruku, než zapomnělo, že mu to vadí. Vysvětlování nanic.

Nebo odejít, že ho tam nechám. Nezájem. Nevšimla jsem si ale bezdomovců za popelnicemi, co hned začali řešit, jen co spatřili opuštěné dítě, které si vesele dělá svoje (číhala jsem za rohem)



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.