| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudla "já třeba upřímně řečeno nechápu, jak si někdo vůbec může kupovat takový věci, jako je fanta nebo mirinda, to mi připadá jako "šmakuláda" bez ohledu na to, jestli to má český nebo německý složení."

"Stejně tak ta "lískooříšková pochoutka", mně je úplně jedno, jak je to drahý nebo laciný, protože takový věci nejím"

No jenže postupně nemůžeš jít nic než základní potraviny a vše si chystat doma. Jako taková hospodyňka a farmářka fakt nejsem. Chci si koupit i pochoutku, cukrovinku, limonádu...občas a nechci, aby to byl hnus, když vím, že nemusí. Jako rezignovala jsem na dost věcí, že nejsou zdravé, nebo mají v čr blbé složení, ale takovou vůli a takovou lhostejnost k dobrotám nemám, no. ~d~

Kvalitní zmrzlinu mám doma v mrazáku, ale někde cestou, když chci nanuka, tak co? Vydržet...ale nevydržím, takže holt si občas to Magnum koupím (no někdy i domů, je to moje guilty pleasure ~f~). Podobně se občas napiju coly. A ráda bych, aby to bylo aspoň takové složení jako na západě, ne ošizené pro východ.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.