| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termixi, tak náš chtěl poprvé oslavu pro děti loni v 10...jak to měl v těch deskovkách:-), měl tam vlastně jen spolužáky ze školy plus jejich sourozence, celkem jich bylo 9... A jinak mimoň je taky, většinu času mluví o vlacích a něčem podobném, kolikrát i když se ho ptám na něco jiného, tak odpoví něco, co se týká vlaků, protože to měl zrovna v hlavě~:-D...ale pokroky dělá...
Jazykový tábor má dneska třetí den, pocity mám z toho smíšené, měli komunikovat většinu dne v angličtině, ale syn říkal, že s nimi lektor mluvil spíš víc česky, ale možná je to tím, že většina ostatních dětí je v té AJ dál, než on (je to pro děti 8-12), jemu je 11 a má AJ teprve 2 roky...tak se možná lektor přizpůsobil těm slabším, ono je to psané v podstatě pro začátečníky...ale o angličtině jsem toho z něj zatím moc nevytáhla, doteď mi sdělil hlavně to, že si kluci pořád dělají z lektora srandu, paří na mobilu nejen o přestávkách, ale i při "hodině" apod...skupinka má být do 10 dětí, povídal, že jich tam je 12, ale to jsem neměla možnost spočítat...jinak mají zajištěné dvě svačiny a teplý oběd, podle všeho je to jídlo dobré, ale zrovna se moc netrefili do jeho chuti, což je ale dost těžké, takže prostě sní něco, co je pro něj přijatelné, víc to neřeším...jinak já jsem si od toho asi ani moc neslibovala, co se týče té AJ, spíš jsem chtěla, aby zase zkusil a poznal něco jiného, odpoledne chodí ven, nebo po výletech po Praze, včera byli v Muzeu čokolády, předtím na bowlingu... Jako on z žádného tábora nebo kroužku nechodí s tím, že to bylo super, vždycky to těch pár dní přežije, někdy jako že dobrý, někdy rovnou řekne, že příště už tam nejde, ale říkám si, že každá zkušenost je dobrá...vyloženě spokojený je asi jen v tom dopravním klubu~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.