| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu tvoje myšlenky a obavy, ale jakou máš jinou variantu, než mu "to povolit"? Pokračovat ve fotbale ho asi nedonutíš, jak jsem pochopila? Takže jedině, že mu nedovolíš ten druhý sport, ale to nevidím důvod. Stejně chceš, aby něco dělal, tak si vybral toto. Pokud to nebude zvládat nebo se mu to nebude líbit, musí to poznat sám a sám se rozhodnout. Zakázat to už předem, protože "určitě bude z toho ježdění vlakem unavený a nebude zvládat školu", to mi v tomhle věku už přijde špatně. Připravovat se do školy ve vlaku se taky dá, pokud se dokope.
Pokud jde o "ztrátu roku ve fotbale", tak bych to taky nijak katastrofálně nehrotila, ono v tomhle zase nemůžeš trenérovi tolik věřit, když on má jasnou motivaci, aby syn zůstal :-) Spousta sportovců ztratí rok třeba kvůli úrazu a to je horší, než když "jenom" bude dělat jiný sport. V krajním případě se syn vrátí do jiného týmu ... Nějak jsem v diskusi nezaznamenala důvod, proč vlastně se tak najednou rozhodl skončit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.