| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Durrelovy jsem zkusila, ale strašně mi vadí. Jsou to vytrhané souvislosti z knih a z reálného života, prostě výstřižková služba. Casting mi absolutně nesedí.

Naopak seriál My Family And Other Animals z roku 1987 je naprosto úžasný, má skvělý casting a je velmi milý. Moje děti ho měly rády ještě v době, kdy anglicky neuměly ani slovo. Je ze zlaté éry BBC seriálů. Je tak skvělý, že po něm ty Durrells prostě nedávám.

Edit: K tomu BBC musím samozřejmě dodat i Pýchu a předsudek.

A taky jsem si vzpomněla na dětství a Děti z kouřové hory, jenže to mělo skvělý dabing, který už zřejmě neexistuje.
A Dva roky prázdnin!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.