| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, to, že syn se dostal z nejhoršího mě hodně drží nad vodou. Ale zárověň s tím mám tendenci řešit i sebe.Jenže se bojím, jak bude reagovat a že půjde psychicky dolů. Na jednu stranu nikdo mě nebije, ani tu nemám alkoholika, tak neříkám, že se to nedá přežít. Když ho nechám být a nic po něm nechci, tak nemluví. Když chci, tak mě hned na začátku urazí a já odcházím. Už se nehádám. Nemá to cenu a žádná dohoda není možná. Když jsem si někdy myslela, že jsme se něco dohodli, udělal potom pravý opak stejně zase podle sebe. Horší je, že se chvílemi chce ke mne vracet jako k ženě a to já nemohu. Nejsem schopná odpustit a zapomenout, ani si nemyslím, že by se svými podivnostmi a zálety byl schopen přestat.Jednou mi dětská psychiatrička řekla, kluka jste si vypiplala, kašlete na chlapa, ať si dělá, co chce. Žijte si pro sebe a syna. A to já právě přestávám zvládat. Mám z toho deprese, mám pocit, že musím získat zpět svoji sebeúctu, abych se nezbláznila.Proto mě zajímalo, jak by to řešila jiná. Jestli by to nechala být, nebo řešila, i když to nějakou dobu bude asi masakr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.