| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Skončily prázdniny, děti se definitivně vrátily domů i se vším obsahem kufrů, nakoupili jsme nové boty do školy, na tělocvik atd., já zdědila během prázdnin asi 4 páry bot velikosti 42 po synovi (mému dvanáctiletému "miminku" jsem kupovala přezůvky do školy velikosti 44 ~n~), zatím zůstavají v pohotovosti i všechny sandály a boty a najednou jsou boty úúúplně všude. Máme v předsíni takový ten tradiční poličkový "botník", velkou bednu, na které se dá sedět plnou méně používaných bot a další boty v šatní skříni dole. Další boty (hlavně "čisté" do haly apod.) jsou různě ve skříních po bytě (plus "depot" mimosezónních bot), ale veškeré rezervy se nějak vyčerpávají. A to myslím nikdo nemá žádné nadměrné počty bot, většinou pro každý účel jedny, dospělí třeba dvoje ... Jediné řešení, které mě zatím napadá je koupě většího (vyššího) toho poličkového botníku. Teoreticky bychom mohli na jednu stěnu v předsíni narvat takové ty mělké botníky s vyklápěcími "šuplíky" na boty, ale to je 1) na naši rodinu celkem náročný projekt (domluvit se na výběru, koupit a hlavně nainstalovat na místo), 2) já bych raději na té stěně nechala současnou síť se spoustou pohledů z výletů ...
Kam dáváte boty, pokud pro ně nemůžete vyhradit nějakou samostatnou komoru, nemáte velkou šatnu a pod.?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.