| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gratuluji k 28 týdnu :)
Já jsem ve 4m starší dcery skončila v nemocnici, nevěděli pořádně co mi je a musela jsem brát léky neslučitelné s kojením. Muž, pracovně velmi vytížený, se o malou staral sám, pomáhala mu občas moje mamka, naučili malou na flašku, lehké to jistě nebylo, ale zvládli to, akorát kojení šlo teda do kytek, tak to mne mrzelo.
No a když mladší měla asi 7m, tak jsem mazala na operaci žlučníku, pak jsem ji nesměla zvedat a tak, kojení se tak nějak zachovalo, ale ona už neměla moc zájem a po měsíci už nechtěla vůbec.
Taky bych na to ráda zapomněla, bylo to těžké hlavně psychicky, diagnoza byla krutá a prognóza taky, ale nějak si to sedlo a snad to bude dobrý, ťuk ťuk. Tak si říkej, že ve výsledku se jedná (snad, nevím jistě?) o pár dní, kdy bys byla opravdu mimo a ten zbytek bys s pomocí rodiny a větších dětí nějak zvládla ~R^ Navíc MM se nikoho tenkrát moc neptal, prostě on je rodič a nepadalo v úvahu, že by dítě někam někomu odložil, aby mohl do práce..prostě to oznámil, OČR a nazdar!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.