| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Promiň, ale zrovna teď mi jako černobílej a hrozně jízlivej připadá spíš tvůj komrntář. Všeobecně všechny komentáře tady taky. Já bych brala, kdyby někdo přišel s nějakou fakt dobrou argumentací, což nikdo neudělal, protože na ty argumenty co tu padly, už zkrátka protiargument byl, opravdu se mi zdá, že nad tím můj syn přemýšlel mnohem víc, než většina z vás tady. Aspoň podle toho, že prostě vidí, že si tu většina lidí strašně moc vede svojí, na protiargument reagujou jenom tím, že zase zopakujou už vyvrácenej argument a pak se tomu začnou ještě smát a povyšovat se nad proti stranu. Vážně nic ve zlém, ale to mi fakt připadá jako to méně inteligentní křídlo, než to co říkal třeba můj syn. V tomhle tvém příspěvku není vlastně vůbec nic, spíš takový povyšování se, že mladý jsou blbý. Chtěla jsem se zeptat žženy, ale s tou to nešlo, tak to zkusím aspoň tady (i když pochybuju): Já jsem se k tomu ze začátku stavěla přesně stejně jako vy tady: první reakce byla "no to je totální pitomost" ale pak jsem se při té diskusi snažila nad tím skutečně zatíč přemýšlet nezaujaťě: Co je to loupež? A platí ta její definice vždycky a nebo máme tendenci jí vnímat u některých subjektů úplně jinak. Myslela jsem, že tady padnou, nějaké lepší argumenty, než byly předtím ty moje, ale vlastně je to pořád dokola to samé a tak by mě zajímalo. Snažila ses k tomu někdy přistoupit skutečně nezaujatě a fakt se zamyslet nad těma protiargumemntama a nebo k tomu za začátku jde jenom stylem: "to je přece úplná blbost, stát přece potřebujeme a daně samozřejmě nemůžou bejt loupež!" a pak teprve zpětně dohlédáváš čím si tehhle pocit obhájit a to, že byly ty argumnenty nějak vyvrácené už ignoruješ. Vážně mě to zajímá, jestli bys byla schopná odpovědět upřímně a bez výsměchu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.