| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdoto, ale tady vůbec nikdo netvrdil, že "uklízečky jsou samé jedubaby".
A pojem "nenávist" je už úplně mimo mísu.
Tady se pouze psalo o tom, že uklízečky mají ve škole spoustu práce ještě vedle úklidu a že je to nevděčná práce za málo peněz.
A já jsem upozornila na druhou stránku věci, a to tu, že uklízečka by neměla suplovat práci učitelek a zasahovat do výchovy dětí. Protože to také může vypadat tak, že děti prohání člověk, který vůbec k práci s dětmi není kompetentní, což jsem zažila a přijde mi to z pozice takových zaměstnanců nevhodné.
A že by se celá věc dala vyřešit třeba externím úklidem.
No a pak jsem jako reakci na čísi vzpomínku na takovou uklízečku metrnici ještě psala, že se s tím člověk setká celkem často, že lidé na nejnižších pozicích se chovají "důležitěji" než odborní pracovníci.
Z toho zde bylo odvozeno, že pohrdám uklízečkami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.