| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

""moje představa je, že učitel si na začátku roku udělá v mailu jednu skupinu - rodiče, takže vše pak odesílá jedním kliknutím. Takže jeden klik na web a jeden klik mail. Nepřipadá mi, že by tohle bylo tolik práce navíc."
Ale nemusi byt jen informace pro vasi tridu, pokud se to tyka treba cele skoly, vyvesi jeden clovek informaci, nemusi dvacet tridnich psat emaily."

Tak v jedné škole je to tak, že to, co je jako obecná informace na webu pro všechny, tak to současně je ještě na třídních stránkách. Takže to stejně jde dvojmo.


""Veci vystavene na webu jsou nejjednoduseji vyresene."
Aleno a proč by vše mělo být tak, aby to měla co nejjednodušší škola? Proč by to neměli mít nejjednodušší rodiče?"
.. a proc si myslis, ze email je pro rodice nejjednodussi? Ten je nejjednodussi pro tebe, rodice na to mohou (a maji) povetsinou rozdilne nazory, takze je logicke, ze to skola poresi po svem, U nas ma treba skola nekolik oznameni tydne, zblaznila bych se otvirat emaily a pamatovat si, kde kdo co psal, znovu otvirat a hledat.Na webu je to prehledne, na jednom miste, nikdo si to nemuze omylem smazat atd. Na web se muzes podivat odkudkoliv, z ciziho pristroje, nemusis se nikam prihlasovat."

No tak právě proto, že každému vyhovuje něco jiného, tak by se to mělo dělat podle toho, co vyhovuje většině, ne škole. Když budou většině vyhovovat maily, bude to přes mail. Když budou chtít web, bude web. Samozřejmě se to bude v čase měnit. A tím nemyslím každý rok, myslím prostě v intervalu let, jak se mění technika.

Mně zas připadá nepřehledné, resp. víc práce, to sledovat na webu. Protože mail otvírám každý den, internet ne.

a navíc, jedna škola posílá zprávy nikoliv přes veřejný web, ale přes bakaláře, kam musím vstoupit. A to už je problém, protože to chce přihlašování, hesla a pod.

""Já myslím,že by se měl hledat rozumný kompromis. A to je podle mne ten mail. A učitelky si to zjevně myslí také, protože všechny dobrovolně posílaly i maily." Zase "podle tebe" :) podle me to zadny kompromis neni :). Ucitelky, co email posilaji, si to myslet muzou - anebo nemaji jinou variantu."

Aleno, ty učitelky posílaly maily, i když oficiálně šla zpráva na web, takže to dělat nemusely. Ale samy chtěly, samotný jim připadalo lepší to dělat mailem. Takže si to zjevně myslely.


""Uveřejněním na webu tak nemám prokázáno, že to dotyčný obdržel." Samozrejme, ale tam se to nevyzaduje, tam prebira rodic/dite odpovednost a myslim, ze je to v poradku. Nepripousti se vymluvy: nevedel jsem to, mne nic neprislo."

No ale to samé platí pro mail. Prostě to pošlu na adresu, kterou od rodiče mám a hotovo. A k tomu je to pro sichr na webu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.