| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle jsem se já ve škole všechno učila. Teda kromě zabíjení a stahování zvířat z kůže, to jsem se přiučila od prarodičů.
Existuje argument, že právě manažer je proto manažer, že je takové eso, že kdyby ten blackout nastal, stejně si poradí. Reálně by se vidělo teprve, až by nastal. Takže radši nevědět. Já jsem ráda, že mě na základce naučili základní elektrikářské práce v bytě. Nejsem na to dobrá, šroubovák není můj přítel, ale můžu, když na to přijde. Umím udělat chleba, když by byla mouka, voda a pec. Vím zhruba, jak se pěstují brambory a obilí. Vím, jak se zachází se šicím strojem, i když se mi nikdy nepovedlo ušít nic hezkého a oblečení si kupuju.
Nevím, jestli mám úspěšnou kariéru, asi jak se to vezme :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.